Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Made in Austria – zachodnia jakość

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie Okna Made in Austria – zachodnia jakość

Nie bez przyczyny Austriacy słyną z solidności i profesjonalizmu. Właśnie taka filozofia przyświeca wszystkim działaniom podejmowanym przez koncern Internorm – europejskiego lidera w dziedzinie produkcji nowoczesnych okien. Zanim odwiedzisz nasz katowicki salon, poznaj to, z czego jesteśmy dumni.

Historia

Choć dziś trudno w to uwierzyć, jeszcze 80 lat temu założyciel przedsiębiorstwa prowadził niewielki warsztat, który dzięki wizji i nieustannemu pragnieniu rozwoju stał się z czasem największym producentem okien w Europie. Produkcja  w stu procentach „Made in Austria” i ciągłe poszukiwanie innowacji, a przez to – wyznaczanie trendów zagwarantowało międzynarodowe uznanie i szereg wyróżnień. Jako pierwsi wprowadzaliśmy okna PVC na rynku austriackim – dziś zapraszamy Polaków do skorzystania z najnowocześniejszych i niedostępnych u innych producentów rozwiązań. Po ponad 80 latach działalności możemy pochwalić się ponad 20 milionami sprzedanych okien!

internorm-historia-iftm-internorm.jpg

Innowacja

Nieustannie kierujemy się ideą produkcji całościowych rozwiązań dla pojedynczych domów. Nie interesuje nas masowa sprzedaż ujednoliconych, miałkich projektów. Pragniemy, aby rozwój Twojego domu rozpoczął się już od kontaktu z naszym pracownikiem w salonie. Chcemy, abyś dopasował oferowane przez nas technologie do własnych potrzeb. Gwarantujemy, że nasza ekipa montażowa doprowadzi współpracę do szczęśliwego finału. Co wyróżnia okna Internorm na tle konkurencji? Wspieramy automatykę i inteligentne domy, oferując między innymi własne metody elektronicznie sterowanej wentylacji i zacieniania pomieszczeń. Zwiększamy bezpieczeństwo produkując okna antywłamaniowe. Korzystamy z najlepszych materiałów, posiadamy certyfikaty najwyższej jakości rozwiązań.

internorm-innowacje.jpg

Prostota, indywidualizm, styl

Wychodzimy z założenia, że okna mogą być czymś więcej niż tylko koniecznym elementem każdego domu. Pragniemy maksymalnie rozświetlać pomieszczenia, dbamy o rozwiązania sprzyjające oszczędnościom i rozsądnemu gospodarowaniu ciepłem. Wiemy, jak duże znaczenie mogą mieć pojedyncze detale, dlatego ukrywamy lub usuwamy wszystkie zbędne elementy okna. Sam montaż przebiega mniej inwazyjnie i łatwiej niż w przypadku standardowych okien.

prostota-indywidualizm-styl-internorm.jpg

Salon w Katowicach

Katowicki salon Internorm jest jednym z naszych kilku punktów na terenie Polski. Jeżeli myślisz, że jest to po prostu sklep z oknami – mylisz się. Nasi fachowcy to pasjonaci okien i w wyczerpujący sposób objaśniają techniczne aspekty wszystkich oryginalnych rozwiązań Made in Austria. Zachodnia jakość nie jest wciskana klientowi na siłę – możesz po prostu obejrzeć przykładowe rozwiązania, porozmawiać o nietypowych, indywidualnych aspektach architektonicznych. Przekonaj się, że inwestycja na lata to inwestycja w siebie i swoją rodzinę. Zapraszamy do katowickiego oddziału!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF