Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – showroom Katowice

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Okna PCV – showroom Katowice

Okna PCV są najpopularniejszym rozwiązaniem w stolarce okiennej w dzisiejszych czasach. W Katowicach cieszą się rosnącym zainteresowaniem z uwagi na imponujące parametry techniczne, ale też designerskie rozwiązania. Badania wykazują, że Klienci najczęściej wybierają okna znanych producentów, takich jak Internorm. Pamiętajmy, że dobra firma okienna stawia przede wszystkim na jakość i długowieczność swoich okien.

Dlaczego wybieramy okna PCV?

Okna PCV to przede wszystkim współczesna technologia i elastyczność wzornictwa. W dzisiejszej ofercie Internorm znajdą Państwa zarówno okna do tradycyjnych domów jak i nowoczesnych. Okna PCV, znane również jako okna PVC lub po prostu okna plastikowe, są znacznie wygodniejsze w produkcji od drewnianych, dlatego można je bez problemu dopasować.

szprosy w oknach PCV Internorm.jpgW przypadku tradycyjnych domów okna można wzbogacić o okiennice bądź szprosy, które będą idealnym uzupełnieniem tradycyjnej elewacji. Okna ze szprosami najbardziej wyjątkowo przezentują się w eleganckich wnętrzach o klasycznej stylistyce. Zarówno w przypadku domów o wystroju bardziej konserwatywnym, jak i w apartamentach nowoczesnych można zamontować okna od sufitu aż po podłogę, które dodadzą wnętrzom przestrzeni.

Dodatkowo, okna PCV z Katowic można zamówić w wielu kształtach – od standardowych prostokątnych przez trójkątne i skośne aż po okrągłe. Można powiedzieć, że w przypadku okien PCV nie ma większego znaczenia kształt – producenci są w stanie dopasować go do wymagań i oczekiwań Klienta. Ponadto okna PCV są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

Gdzie kupić okna PCV?

Jednym z największych producentów okien PCV jest firma Internorm posiadająca showroom w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 23. Odwiedzając salon Internorm, mogą Państwo liczyć na fachową obsługę pracowników, którzy podpowiedzą, jakie okna wybrać, tak aby spełniały Państwa oczekiwania i były w pełni dopasowane do istniejącej infrastruktury budynku. Firma postawiła na spotkania z Klientami na żywo – dzięki temu mają Państwo możliwość dokładnego zapoznania się z możliwościami dostępnymi na rynku. Doradcy Internorm otwarci na kontakt z Klientem chętnie przedstawią Państwu obecne możliwości okien PCV. Showroom Internorm to wirtualny spacer po technologiach, gdzie mogą Państwo usłyszeć wyciszenie szyb zespolonych, dotknąć izolacji termicznej i poczuć solidność konstrukcji okien PCV.

okna PCV Katowice.jpg

Showroom w Katowicach otworzyliśmy specjalnie dla Państwa – chcąc sprostać Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom. Duże zainteresowanie produktami naszej marki na Śląsku sprawiło, że konieczne stało się stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli Państwu doradzić, które okna najlepiej zaprezentują się w Państwa domu. Pomożemy każdemu – i tym, którzy mają już wizję i są zdecydowani, jaki produkt powinni wybrać, ale także tym z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze projektu ani wyobrażenia, szukają korzystnych rozwiązań do swojego domu. Nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą w każdym temacie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu otwartego specjalnie dla mieszkańców Katowic i okolicy!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF