Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – zasada działania

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Okna przesuwne – zasada działania

Szklane domy nie stanowią już utopii. Współcześnie możesz implementować elementy oświetlające dom, biuro, hotel – ograniczając się jedynie do własnej wyobraźni. Poznaj zalety przesuwanych okien i zaplanuj śmiały, oryginalny remont na zawsze zmieniający Twoje postrzeganie pomieszczeń i sposobu ich opuszczania, wentylacji, oświetlenia.

Okna przesuwne - wyjątkowe rozwiązanie

Kto powiedział, że drzwi lub okna koniecznie trzeba otwierać na zewnątrz lub do wewnątrz? Równie dobrze, dzięki inteligentnym rozwiązaniom, można zastosować w nich ukryte prowadnice, dzięki którym przesuwa się konkretne, całkowicie przeszklone skrzydło.

Ktoś mógłby powiedzieć, że takie drzwi nie mogą być ciężkie (w domyśle – solidne). Błąd. Dzięki zaawansowanej technologii, skrzydło może ważyć nawet 400 kilogramów, a i tak przesuwa się lekko i bezproblemowo. A za solidnością idzie bezpieczeństwo. Konstrukcja zawiera odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe.

okna przesuwne w domu energooszczędnym

Kolejnym atutem przesuwanych okien jest ich estetyka. Drewniano-aluminiowa konstrukcja okien łączy się z potrójnie przeszklonymi oknami, które doświetlą każde pomieszczenie. Do tego dochodzą niskie, praktyczne progi z włókna szklanego, które sprawdzają się również jako izolacja przed wilgocią i chłodem. Nie stanowią również zagrożenia i bariery.

Kreatywność wykorzystania takich okien nie zna granic. Można oczywiście wyposażyć je w zewnętrzne żaluzje, rolety, moskitiery. Na rynku nie brakuje również specjalnych folii zacieniających wybraną przestrzeń – na przykład gdy chcemy częściowo zasłonić pomieszczenie biurowe. Same elementy aluminiowe można w dowolny sposób modyfikować kolorystycznie.

ciepłe okna przesuwne

Inteligentne okna przesuwne

Największą zaletą okien HS 330 jest ich inteligentny minimalizm. Prowadnica, pozwalająca na przesuwanie solidnej konstrukcji, jest ukryta w ościeżnicy i posiada odbojnik, który gwarantuje odpowiednią eksploatację. Widzimy tylko drewnianą ramę, a ta i tak jest okrojona do minimum – tak, by cieszyć się jak największą ilością światła.

I choć okna przesuwne wydają się być idealnym rozwiązaniem – nadal możesz mieć pewne wątpliwości i pytania. Mając tego świadomość, salon Internorm w Katowicach zaprasza w celu konsultacji i przygotowania indywidualnych rozwiązań dla konkretnych pomieszczeń. Ekipa specjalistów dba o kompleksową obsługę – poczynając od doradztwa, a na pracach montażowych kończąc. Nie musisz mieć więc obaw, że wysokojakościowy plan zostanie zepsuty nieudolnym montażem.

Czekamy na Twoje pomysły w salonie Internorm w Katowicach.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF