Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z gwarancją

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna z gwarancją

Okna, które będą w pełni funkcjonalne przez 30 lat – brzmi jak żart lub blaga marketingowca? Nic z tych rzeczy – takie gwarancje w rzeczywistości daje firma Internorm. Specjalne powłoki proszkowe oraz inne zastosowane rozwiązania pozwalają zachować kolor i właściwości okna przez zadziwiająco długi czas.

Konstrukcja okien Internorm

Zanim wyjaśnimy, jaką rolę pełnią specjalne powłoki proszkowe, jesteśmy zobowiązani wskazać na prawidłowość, która pozwala marce Internorm oferować tak dobre produkty. Cała tajemnica tkwi w maksymalnej uwadze poświęcanej każdemu najmniejszemu detalowi. Jedynie spójny dobór materiałów najwyższej jakości oraz designerskie podejście nawet przy najbanalniejszych elementach są w stanie zapewnić efekt, który śmiało można promować w świecie pod hasłem „100% Made in Austria”. Specjalne powłoki proszkowe do nakładek aluminiowych w oknach firmy Internorm są jednym z elementów dodatnio wpływających na ich jakość i wygląd.

Zewnętrzna nakładka aluminiowa

Nakładki aluminiowe sprzedawane przez Internorm wraz z topowymi modelami okien mają dwa podstawowe zadania. Z jednej strony chronią przed skutkami zmian warunków atmosferycznych, a  z drugiej wpływają na odbiór wizualny całego domu. Zewnętrzne nakładki aluminiowe posiadają bowiem specjalne powłoki proszkowe – a te pozwalają na bardzo szeroki wybór koloru z uniwersalnej palety barw przygotowanej przez ekspertów Internorm.

Wykończenie to kwestia wyboru standardowego koloru lub rozwiązań znanych jako Hirest. Hirest to intensywne kolory o drewnopodobnym charakterze, które prezentują się od zewnątrz niezwykle efektownie. Specjalne powłoki proszkowe imitują drewno lub metal, a ich specjalistyczna, skomplikowana struktura chroni przed przebarwieniami.

30 lat niezmiennej jakości

Okna Internorm potrafią zachować pełną funkcjonalność nawet przez 30 lat. Cóż jednak po takiej właściwości, gdy kolor okna dawno wyblakł? Specjalne powłoki proszkowe stosowane przez austriackiego producenta wykluczają taką ewentualność, gwarantując zachowanie koloru przez wiele, wiele lat. Swoją drogą, Internorm zapewnia przez 30 lat od daty produkcji okna przywrócić jego pełną funkcjonalność w razie awarii lub usterki – pod warunkiem, że rama ani konstrukcja nie są naruszone, zniszczone. Podsumowując temat proszkowych powłok, ich zastosowanie pozwala:

 • utrwalić kolor,
 • wybrać barwę nakładki z szerokiej palety,
 • wzmocnić efektywność energetyczną okna,
 • pozytywnie wpłynąć na estetyczny odbiór domu lub mieszkania.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF