Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno KF500

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okno KF500

Szukając najlepszego rozwiązania pod hasłem „klapki ryglujące okna pasywne”, z pewnością natkniesz się na Internorm KF 500 – kolejny dowód kunsztu, wykorzystania nowoczesnej technologii i pomysłowości austriackiego lidera branżowego. Prezentowany model ma wiele zalet – poznaj je bliżej.

KF 500 – perfekcyjne okna

Model KF 500 wyróżnia się perfekcyjnym designem. Wygląda doskonale, przypomina jednolitą powierzchnię, a z zewnątrz nie różni się praktycznie od przeszklenia zamontowanego na stałe. Bezpieczeństwo zapewniają między innymi klapki ryglujące, okna pasywne zasługują Zaś na swoje miano bardzo wysokim poziomem termoizolacji (Uw = 0,61 W/m2K). Co więcej, w modelu KF 500 bez problemu, na Twoje życzenie, zostanie zainstalowany specjalny wywietrznik ograniczający utratę energii. Dodatek łączy się z aplikacją mobilną SmartWindow System i należy do zdecydowanej czołówki innowacji Internorm.

Nie tylko klapki ryglujące – okna pasywne, ale bezpieczne

Model Internorm KF 500 spełnia normę bezpieczeństwa RC2. Dzięki temu gwarantuje nie tylko niezwykły wygląd i niskie zużycie energii, ale także spokój o bezpieczeństwo mieszkańców i mienia. Na uwagę zasługuje między innymi zastosowanie wytrzymałych, bezpiecznych szyb. To, co wyróżnia model KF 500 na rynku, to również całkowicie ukryte okucia, które podwyższają poziom ochrony mieszkańców.

Internorm współpracuje na tym polu z doświadczoną marką Winkhaus, która dostarcza unikalne rozwiązania. Powstaje pytanie: jak działają całkowicie ukryte okucia okienne? Po pierwsze, w oknie KF 500 pomimo zwiększonego standardu bezpieczeństwa znacznie ułatwiono zamykanie. Nawet dzieci, seniorzy czy osoby niepełnosprawne nie powinny mieć problemu z otwarciem i zamknięciem skrzydła. Sekret tkwi w braku tarć stalowych elementów, które są charakterystyczne dla standardowych okien z rolkami zasuwnic.

Okucia wewnętrzne eksploatują się o wiele wolniej, ponieważ nie są narażone na intensywne działanie kurzu i zanieczyszczeń. Co więcej, same okna łatwiej myć. Sposób montażu KF 500 ogranicza problemy związane z tarciami i haczeniem, przez co staje się łatwy i nienarażony na typowe błędy wpływające potem na brak stabilności i przenikanie wilgoci. Ukrytych okuć nie jest zaś w stanie wyważyć przeciętny włamywacz. Właśnie tak działają nowoczesne klapki ryglujące okna pasywne.

W ten sposób w KF 500 łączą się elementy bezpieczeństwa, estetyki i codziennej eksploatacji. Okno przyszłości stało się teraźniejszością! Model może być Twój – w pełni dopasowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF