Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Opinie o oknach - na co zwrócić uwagę?

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Opinie o oknach - na co zwrócić uwagę?

Czy obietnice producentów mają szansę się spełnić? Na to pytanie odpowiedzą nam opinie klientów, którzy już zdecydowali się skorzystać z oferty konkretnej firmy. Przy oknach sprzedawcy zawsze podają parametry techniczne oraz cechy stolarki, z kolei klienci koncentrują się na tym, jakie mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości. Opinie o oknach znajdziesz na wielu forach, a także poznasz w kontakcie ze znajomymi. Jeżeli interesuje Cię, czy dane okna są szczelne, obniżają realnie koszty ogrzewania, zapewniają wygodę użytkowania, zapoznaj się z opiniami i dowiedz się, któremu producentowi warto zaufać.

o jedną szybę więcej czyli okna 3-szybowe.jpg

O jedną szybę więcej, czyli okna 3-szybowe

Od momentu, kiedy pojawiły się w sprzedaży, wzbudzają duże zainteresowanie, ale również wątpliwości. Czy jedna szyba więcej może coś znacząco zmienić? Producenci gwarantują, że trzyszybowe okna zapewniają skuteczniejszą ochronę przed wymianą ciepła z otoczeniem. Mają niski współczynnik przenikania ciepła, czego przykładem są okna Internorm HF 410, których współczynnik Uw jest równy tylko 0,64 W/m²K.

Na takie okna decydują się przede wszystkim właściciele domów pasywnych i energooszczędnych. Nie bez powodu, ponieważ lepiej zatrzymują one ciepło wewnątrz budynku. Potrójne oszklenie gwarantuje również większe bezpieczeństwo. Okna trzyszybowe wykazuje wzmożoną odporność na zniszczenia i stanowią potrójną ochronę przed włamaniem.

co mówią o oknach ich parametry.png

Co mówią o oknach parametry?

Przede wszystkim musimy się przekonać, czy mówią prawdę. Niski współczynnik przenikania ciepła okna powinien spowodować, iż rachunki za ogrzewanie zimą będą niższe, a latem odczujemy wyższy komfort termiczny – w pomieszczeniu powinno być chłodniej. Wśród opinii szukaj porównania kosztów ogrzewania przed i po wymianie okna – to jeden z najlepszych sposobów, aby przekonać się, czy producent jest godny zaufania.

O niskiej przenikalności cieplnej okien świadczą także odpowiednie certyfikaty. Wszystkie okna Internorm zostały przebadane przez niezależne jednostki takie jak Politechnika w Graz, Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim czy Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt. Odznaczenia te świadczą o tym, że podawana przez nas izolacyjność termiczna i akustyczna utrzymuje się przez długie lata, a okna Internorm nie rozszczelniają się. Co prawda okres gwarancji trwa 10 lat, jednak rozwiązania Internorm produkowane od 1966 roku słyną z wysokiej jakości i trwałości przez wiele dziesięcioleci.

A co z hałasem? Izolacyjność akustyczna ma spory wpływ na komfort i prywatność domowników. Okna powinny zapewnić skuteczną ochronę zarówno przed dźwiękami z zewnątrz, jak też przed przedostawaniem się ich ze środka budynku na zewnątrz. Czy izolacyjność akustyczna okien jest wystarczająca? Klienci, którzy już przetestowali nasze okna z pewnością najlepiej odpowiedzą na to pytanie. Wśród naszych produktów znajdą Państwo okna, które gwarantują bezkonkurencyjne wyciszenie, nawet do 47 dB.

Nie mniej ważna jest współpraca z producentem lub sprzedawcą. Dowiedz się, czy zapewnia on dostawę i montaż okien i czy wywiązuje się z uzgodnionych terminów.

Zobacz, jak Internorm współpracuje z Klientami przy montażu okien:

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF