Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prezentacja SmartWindow System

Kategorie: dom inteligentny  
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Zagadnienie inteligentnych domów z roku na rok zyskuje coraz większy zasięg w świadomości Polaków. Rozwój technologii mobilnych, cyfryzacja życia, poszukiwanie wygody i oszczędność czasu – to wszystko wpływa na poszukiwania alternatywnych sposobów prowadzenia gospodarstwa domowego. System SmartWindow, który prezentujemy w naszym salonie w Katowicach, jest odpowiedzią na tę potrzebę.

Internorm SmartWindow System

Na innowacyjną i nowoczesną metodę SmartWindow składają się dwa produkty proponowane przez firmę Internorm: I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie. Obydwa opierają się o sprawdzone, między innymi w domach pasywnych, rozwiązania wykorzystujące możliwości aplikacji mobilnych. Stanowią wygodne i praktyczne uzupełnienie innych elementów inteligentnego domu. Dzięki zastosowaniu tych technologii, regulowanie wentylacji oraz zacienianie pomieszczeń nie wymaga fizycznej obecności w mieszkaniu. Wystarczy dotknięcie smartfona, by w jednej chwili wywietrzyć lub ukryć przed słońcem wybrane pomieszczenie.

iPhone_iPad_Gateway_Internorm2.jpg

Wentylacja I-tec

Profesjonalna i przemyślana wentylacja domu to przejaw troski o zdrowie jego mieszkańców. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo narażamy się na alergie i osłabienie układu odpornościowego słabymi rozwiązaniami w dziedzinie wietrzenia pomieszczeń. I-tec można wyposażać w specjalne filtry, odpowiadające potrzebom konkretnych alergików. Zdrowe powietrze to również dobry sen, efektywna praca, optymalne warunki do życia. Choć zdrowie jest najważniejsze, nie możemy zapominać również o innej korzyści płynącej z wyboru nowoczesnych rozwiązań. Zwyczajne wietrzenie pomieszczeń doprowadza do nieprawidłowego korzystania z energii cieplnej, w rezultacie generując wyższe koszty.

Wywietrznik I-tec, dzięki zastosowanemu w nim wymiennikowi ciepła, odzyskuje ponad 80% ciepła. Takie rozwiązania są wbudowane w okna, a dzięki minimalistycznemu designowi, jedynym widocznym elementem z obu stron są nierzucające się w oczy, stylowe kratki wentylacyjne. Usuwanie wilgoci i nieprzyjemnych zapachów jeszcze nigdy nie było tak proste! Wywietrznikiem można sterować zarówno bezpośrednio w oknie, jak również wspomnianą aplikacją. Jeszcze jedna pozytywna strona takiego rozwiązania? Możesz wietrzyć mieszkanie całym godzinami, nawet pod swoją nieobecność, a nieuchylanie okien gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa.

wentylacja-i-tec-jak-wybudowac-cieply-dom.jpg

Zacienienie I-tec

Internorm wprowadził do swoich okien innowacyjne rozwiązanie możliwość montażu automatycznej, elektrycznej osłony przed działaniami słońca. Co ważne, ten system nie wymaga „podłączenia do prądu”, bowiem jest niezależny energetycznie, generując energię w modułem fotowoltanicznym. Pomyśl – możesz odłączyć cały dom od zasilania, a okna nadal będą mogły chronić dom przez słońcem. Żaluzje lub plisy sterowane telefonem lub tabletem? Teraz to możliwe! Możesz także wprowadzić automatyczne rozwiązania – na przykład pod kątem temperatury pomieszczenia lub wschodami i zachodami słońca.

i-tec-zacienienie.jpg

Jak sterować SmartWindow System

Do obsługi systemu wystarczą: router WLAN i urządzenie mobilne ze środowiskiem Android lub iOS. Aplikacja, dostępna w sklepach Google i Apple, pozwala na sterowanie oknami i wentylacją, a także wybór preferowanych, indywidualnych rozwiązań. Z równą łatwością można sterować pojedynczym oknem, jak i wszystkimi pomieszczeniami. Program zakłada również możliwość rozbudowania systemu o jeszcze inne moduły: czujnik dymu lub monitoring.

Już dziś odwiedź salon Internorm w Katowicach i na własne oczy przekonaj się, jak w prosty sposób wprowadzić inteligentne rozwiązania dla Twojego domu.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF