Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Skrzydło szklane - rewolucyjne okno KF500

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Skrzydło szklane - rewolucyjne okno KF500

Okna KF500 firmy Internorm udowadniają, że odpowiednio zastosowane i należycie grube skrzydło szklane może zdziałać cuda pod względem estetyki i komfortu. Doskonałe właściwości idą w tym przypadku ze świetnym wyglądem, składając się na okno najlepszej jakości. Dowiedz się więcej o modelu KF500.

Skrzydło szklane i jego zalety

Skrzydło szklane stanowi element, za sprawą którego okna KF500 wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Zastosowanie tego rozwiązania powiększa i całkowicie wygładza powierzchnię skrzydła, do złudzenia przypominając tzw. stałe przeszklenia. Wygląda to nie tylko bardzo efektownie i doskonale komponuje się w szczególności z nowoczesnymi wnętrzami, ale również okazuje się bardzo wygodne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Skrzydło szklane podnosi bowiem właściwości termoizolacyjne pomieszczenia, wpuszczając do wewnątrz większą ilość światła niż tradycyjne skrzydła. Z kolei grubość ramy, która wynosi aż 5 cm, powoduje, że okno skutecznie zatrzymuje chłód napierający z zewnątrz.

Bezpieczeństwo i wygoda

Zaletą okien KF500 jest oczywiście nie tylko skrzydło szklane – równie istotną rolę odgrywają ukryte okucia, które są niewidoczne dla oka i znajdują się strukturze okna. Schowano także rygle, co nie tylko ładnie wygląda, ale też stanowi rozwiązanie podnoszące poziom bezpieczeństwa i utrudniające włamanie. Dzięki innowacyjnemu systemowi ukrytych zawiasów, zwanemu I‑tec Ryglowanie, włamywacz nie ma punktu zaczepienia, a użytkownicy mogą się cieszyć niezwykle łatwym i lekkim otwieraniem oraz zamykaniem okien. O wysokim poziom bezpieczeństwa okien KF400 najlepiej świadczy klasa RC2, którą opisywany model uzyskał również ze względu na wysokiej jakości, potrójne oszklenie.

innowacje-1.png

Pasywność

Okna KF500 udowadniają, że dla Internorm tak samo jak bezpieczeństwo i wygoda liczy się wysoka energooszczędność okien. W przypadku niniejszego modelu poziom izolacyjności cieplnej jest na tyle dobry, że można go zastosować w budownictwie pasywnym. W praktyce oznacza to, że choć ze względu na wysoką jakość okna KF500 nie są najtańsze w zakupie, to ich eksploatacja przyczynia się do oszczędności na ogrzewaniu. Należy je zatem traktować jako inwestycję na dłuższy czas. Odpowiedni poziom prezentuje też izolacyjność dźwiękowa, która może wynosić aż 47 dB, co skutecznie ogranicza hałasy dobiegające z zewnątrz. Docenią to przede wszystkim osoby mieszkające w przy ruchliwych arteriach, niedaleko lotniska czy w pobliżu szkoły.

Szukając innowacyjnych i bezkompromisowych pod względem jakości okien, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, pasywności i izolacyjności dźwiękowej, z pewnością warto poważnie rozważyć model KF500 przygotowany przez Internorm. W swoim wyborze uwzględnić go powinny przede wszystkim osoby, które poszukują nowoczesnych rozwiązań designerskich, bo z takimi najlepiej komponują się austriackie okna.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF