Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Styl ambiente - eleganckie okna dla wymagających

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Styl ambiente - eleganckie okna dla wymagających

Mówi się, że muzyka ambientowa przenosi słuchacza poza tradycyjnie postrzegany wymiar czasu. Co ciekawe, styl ambiente w architekturze ma podobne zadanie – jest ponadczasowy i przenosi nas poza granice współczesnego designu, nie wypadając nawet na chwilę z roli klasycznej elegancji. Jak nazwać okno dla pasjonatów konserwatywnego piękna? Czy inaczej niż ambiente…?

Architektura przez wielkie A

Internorm przyzwyczaił już do swojej pozycji lidera w branży okien. Wiele modelów w stałej ofercie firmy wręcz wyznacza kierunek, w jakim podąża współczesna stylistyka architektoniczna. Mimo tego firma nie zapomniała o osobach, dla których liczy się przede wszystkim wyszukana elegancja, niezależna od bieżących trendów. Z tego względu austriacki producent równolegle wraz z innymi liniami rozwija ambiente – serię okien i drzwi przeznaczonych wyłącznie do tradycyjnego budownictwa.

Bezpośrednią inspiracją do powstania produktów w tej ofercie były dwie epoki uważane dziś za złotą erę wysublimowanego budownictwa: secesja oraz klasycyzm. Nie zmienia to faktu, że okno dla pasjonatów minionych czasów powinno jak najbardziej podążać z duchem czasu i przystosowywać się do najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych na rynku. Podsumowując: budujesz stylizowany dom albo remontujesz rezydencję? Weź pod uwagę linię Internorm ambiente!

Okno dla pasjonatów elegancji

Czy producent designerskich okien ma serce do bardziej klasycznych rozwiązań? Sprawdź ofertę Internorm, a przekonasz się, że okno dla pasjonatów elegancji niejedno ma imię. Pod pozornie zachowawczymi płaszczyznami kryją się mechanizmy gwarantujące naprawdę dużą energooszczędność i poprawiony komfort mieszkania. Przedstawiamy kilka modelów okien reprezentujących styl ambiente.

 • HF 410. Stosunkowo nowe okno dla pasjonatów nie tylko tradycyjnie rozumianego piękna, ale i połączeń gwarantujących efektywność energetyczną. Najbardziej intryguje w tym przypadku niecodzienna konstrukcja drewna, aluminium, pianki termicznej i specjalnego elementu w technologii I-tec Core. Parametry? Izolacyjność cieplna dochodząca do 0,64 W/m2K, dźwiękoszczelność nawet do 46 dB, dodatkowe rozwiązanie I-tec Oszklenie.
 • HV 350. Drewniano-aluminiowe połączenie z żaluzją lub plisą zamontowaną między dwiema szybami, wraz z modułem fotowoltanicznym, który ekologicznie zasila panel sterujący i automatyzuje zacienianie. Termoizolacja na poziomie 0,68 W/m2K, ochrona przed dźwiękami rzędu 41-45 dB, a także w pełni ukryte okucia i mechanizmy.
 • HF 310. Następca HF 300 przenosi nas w nieco zapomniany już świat szlacheckich dworków i luksusowych, przedwojennych dzielnic. Okno dla pasjonatów zachowawczej subtelności cechuje się ponadto termoizolacją na poziomie dochodzącym do 0,68 W/m2K, ochroną przed dźwiękiem o mocy nawet 47 dB i klasą bezpieczeństwa RC2, między innymi dzięki w pełni ukrytym okuciom.
 • KF 410. Innowacyjne połączenie PCV z aluminium zapewnia znakomitą ochronę przed chłodem, hałasem i wilgocią przy naprawdę korzystnym stosunku jakości do ceny. Pozostając tradycyjnie eleganckim oknem, zachowuje termoizolację na poziomie 0,62 W/m2K, odseparowuje zewnętrzne dźwięki o mocy nawet 45 dB i dzięki zastosowanym technologiom może zapewniać bezpieczeństwo typowe dla klas RC1 oraz RC2. Z tym wyjątkowym modelem powiązane są również technologie I-tec Oszklenie oraz I-tec Wentylacja.
 • KV 440. Jedno z najbardziej uniwersalnych, a przy tym najelegantszych okien w ofercie Internorm. Dzięki seryjnie produkowanemu, potrójnemu oszkleniu SOLAR+ i kilku ważnym cechom konstrukcyjnym osiągnięto poziom termoizolacji U = 0,64 W/m2 Wewnątrz znajduje się aż 5-komorowy system wypełniony specjalną pianką. Osłona przeciwsłoneczna montowana jest pomiędzy dwoma szybami.

Wśród modeli oferowanych obecnie przez Internorm w linii ambiente znajdują się również okna KF 300, HF 210 oraz KF 410.

Eleganckie przywitanie

Nawet najlepsze okno dla pasjonatów tradycyjnej architektury nie odwróci uwagi od drzwi wejściowych, które wiele mówią o kondycji i stylu danego budynku. Właśnie dlatego linia ambiente składa się również z wyjątkowo pięknych drzwi o specjalnych właściwościach termoizolacyjnych.

Nie stanowi niespodzianki to, że oferta drzwi wyprodukowanych w ramach serii ambiente zawiera przede wszystkim klasyczne modele z centralnie umiejscowionym oszkleniem, konserwatywnymi i tradycyjnymi zdobieniami oraz charakterystycznymi wypukłościami.

Ty decydujesz, jakie klamki i kolory płycin drzewnych czy jaki rodzaj oszklenia najlepiej pasują charakterem do Twojego domu. Marce Internorm pozostaw dostarczenie najlepszej jakości materiałów i konstrukcji, które podbijają świat swoimi wyjątkowymi parametrami. W ofercie ambiente znajdują się drzwi w systemach AT 400, AT 310, AT 200, AT 410 – które gwarantują izolacyjność cieplną do poziomu 0,78 W/m2K, bezpieczeństwo w klasach RC1 oraz RC2, a także dźwiękoszczelność do 43 dB.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF