Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

System MOWO, czy to dobry sposób na montaż?

Kategorie: montaż  
Ocena 0
Zdjęcie System MOWO, czy to dobry sposób na montaż?

Internorm gwarantuje nie tylko doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań dla Twojego domu – dba również o prawidłowy montaż zamówionych okien. Odwiedzając katowicki salon nie zapomnij zapytać o system MOWO – innowacyjną metodę mocowania.

System MOWO

System MOWO został przygotowany przez illbruck i od kilku lat zbiera nagrody oraz pozytywne opinie wśród ekspertów. Mówiąc najprościej: chodzi o montaż okna wystającego, w którym nie stosuje się typowych rozwiązań, takich jak kotwy. Ma to na celu zapobieżenie naruszenia izolacji cieplnej, a przez to gwarancję prawidłowego uszczelnienia. System ma spełniać trzy podstawowe kryteria: oszczędność środków i materiałów, trwałą jakość wykonania oraz dopasowanie do projektu architektonicznego.

Dlaczego warto?

Takie rozwiązanie to gwarancja zastosowania najnowszych technologii przy montażu równie nowoczesnych okien. Co najbardziej przyciąga uwagę – system bazuje na uproszczeniu dotychczasowych metod. Zamontowanie okien nie musi być uzależnione od ogólnych działań na budowie, ponieważ okna „nie ingerują” w pozostałe elementy budynku, takie jak warstwa ocieplenia. Klient oszczędza dzięki znacznemu ograniczeniu ilości stosowanych materiałów, takich jak kotwy, łączniki, podkłady i taśmy. Ekipa montażowa wykorzystuje zaledwie pięć elementów – a sukces prac jest uzależniony wyłącznie od trzymania się sprawdzonych wytycznych. Dzięki MOWO zamontujesz okna w nieskomplikowany, estetyczny sposób, nie powodując jednocześnie uszkodzeń w ścianie.

okna-i-drzwi-energooszczędne.jpg

Jak przebiega realizacja

Praca rozpoczyna się naturalnie od przygotowania nawierzchni, w której będzie mocowane okno. Obejmuje to również czyszczenie i gruntowanie. Następnie fachowcy mierzą i oznaczają otwory. Mając już dokładne dane, używając tarczy do drewna, przycinają profile i nawiercają w nich otwory do wkrętów. Po tej czynności przychodzi czas na gruntowanie i wstrzykiwanie warstw kleju za pomocą specjalnego pistoletu. Wtedy można już montować profile w przygotowanym wcześniej miejscu – w kolejności od dołu do góry. Dociskając i wyrównując, roboczo mocujemy profil ściskiem stolarskim. Na końcu wystarczy utrwalić połączenie wkrętami. Od tej chwili możemy cieszyć się prawidłowo zamontowanym oknem.

wyglad-profili-drewniano-aluminiowych.jpg

Czekamy w katowickim Showroomie

Jeżeli chcesz poznać wszystkie techniczne szczegóły i możliwości systemu MOWO zapraszamy na konsultację do showroomu Internorm w Katowicach. Nasi eksperci czekają na pytania! Z całą pewnością wpływ na jakość ocieplenia naszego domu ma nie tylko materiał okien, ale również sposób jego montażu. Poszukiwanie alternatywnych, sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań stanowi ważny element każdego remontu i każdej budowy. Nie pozwól by ten z pozoru banalny element działań budowlanych – montaż – przeszkodził radości z wyboru idealnych okien.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF