Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Co to jest francuski balkon?

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Co to jest francuski balkon?

W nowoczesnym budownictwie coraz popularniejsze. Stanowią one  sposób na dostarczenie odpowiedniej ilości naturalnego światła do pomieszczenia, ale i otwarcie go na przestrzeń. Francuskie balkony to rozwiązanie doskonałe do budynków, w których nie ma możliwości zainstalowania zwyczajnego balkonu. Okna francuskie pozwalają wówczas cieszyć się pięknym widokiem od podłogi aż do sufitu.

Jak wygląda francuski balkon ?

Okno francuskie to najczęściej francuski balkon, na który składa się wysokie okno balkonowe i balustrada. Takie rozwiązanie nie dostarczy dodatkowego miejsca na zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy na balkonie. Zyskają Państwo za to piękne, otwarte okno, sięgające od sufitu do podłogi. Zadaniem okna francuskiego jest odpowiednie doświetlenie wnętrza i wpuszczenie naturalnego światła. Okno francuskie idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a nawet kuchni. Połączenie go z nowoczesnymi balustradami pozwala zyskać dodatkową dekorację. Jeśli dzięki oknom francuskim chcą Państwo zyskać widok na świat, to warto postawić na prostą, minimalistyczną balustradę, która nie będzie ograniczać widoków.

Dlaczego wiele osób decyduje się na okna francuskie, mimo iż nie dostarczają one dodatkowego miejsca w postaci tarasu bądź balkonu? Jak już wspomniano, okna francuskie, należą do wysokich okien. Duże przeszklenia dostarczają pięknych widoków – zwłaszcza o poranku i zachodzie słońca. Te piękne chwile, które zyskują Państwo dzięki nim z pewnością wynagradzają brak dodatkowej przestrzeni. Dodatkowo, francuskie okna, to nowoczesne rozwiązania dodające niepowtarzalnego designu mieszkaniom. To również sposób na stworzenie wyjątkowych aranżacji.

Francuski balkon - propozycja Internorm.jpg

Zapytaj o szybką wycenę francuskiego balkonu w swoim domu!

W jaki sposób dobrać odpowiednie okno francuskie?

Zakup odpowiedniego okna nie jest łatwy. Szeroki wybór okien francuskich znajdą Państwo w ofercie Internorm. W formie francuskiego balkonu dostępne są wszystkie okna PCV-aluminiowe i drewniano-aluminiowe. Aluminium pozwala chronić okno zewnętrzne przed działaniem warunków atmosferycznych. Wszystkie te okna zostały zaprojektowane i stworzone właśnie na potrzeby francuskich balkonów. Ich główną zaletą jest fakt, że szyba została przyklejona na całym obwodzie profilu (I-tec Oszklenie), co pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przepuszczalności ciepła i zyskanie dobrej izolacji akustycznej. Te dwa elementy pozwalają zapewnić mieszkańcom wyjątkowy komfort, zwłaszcza w zakresie izolacji dźwiękowej, tak cennej w dużych miastach. Decydując się na okna PCV, mają Państwo możliwość zamontowania w nich Wentylacji I-tec bądź Zacienienia I-tec. To nowoczesne rozwiązania, które dodatkowo zwiększają ich atrakcyjność, głównie dzięki mobilnemu sterowaniu systemami. Okna te wyposażone są również w szklane balustrady IBM, proste a zarazem eleganckie. Dobranie odpowiednich okien francuskich do nowoczesnej architektury z Internorm nie jest trudne. Wystarczy spotkać się z naszym doradcą, określić swoje potrzeby i oczekiwania i czekać na efekt. Firma zajmie się zdjęciem wymiarów, wykonaniem i montażem okna na Państwa zamówienie.

Francuski balkon Internorm – zobacz specyfikację!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF