Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna drewniano-aluminiowe – sprawdź warianty w salonie w Katowicach

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Okna drewniano-aluminiowe – sprawdź warianty w salonie w Katowicach

Zastanawiasz się, czy inwestycja w okna drewniano-aluminiowe to dobry wybór? Okna drewniano-aluminiowe to zdecydowanie najbardziej solidne i najlepiej izolowane rozwiązanie dostępne na rynku. Ponadto wprowadzają niepowtarzalną atmosferę natury, pomagając połączyć nastrój panujący we wnętrzu domu ze stylem, w jakim została wykonana elewacja budynku. Dzięki oknom drewniano-aluminiowym znika problem związany z odpowiednim dopasowaniem okien, stanowiących uzupełnienie wystroju każdego wnętrza.

Okna drewniano-aluminiowe – w jaki sposób działają?

Właściwy profil okna drewniano-aluminiowego wykonany jest z drewna i nakładki aluminiowej. Wewnętrzną część drewnianą odizolowuje się od zewnętrznej nakładki aluminiowej pianką termoizolacyjną. Aluminium umieszczone po stronie zewnętrznej sprawia, że okno wygląda zupełnie inaczej z każdej strony. Pamiętajmy, że nakładka jest stałym elementem profilu – nie będzie można jej zdjąć ani wymienić na nową. Okna drewniano-aluminiowe mają wiele zalet. Są przede wszystkim estetyczne i pozwalają na wykorzystanie ich w nowoczesnych budynkach, umożliwiając wykonanie przytulnych, drewnianych aranżacji we wnętrzu. Ponadto drewno, dzięki zabezpieczeniu nakładką aluminiową, nie jest ono narażone na działanie czynników zewnętrznych, które z czasem użytkowania niszczą okna drewniane. Dodatkowo, dzięki nakładce nie musimy co roku wykonywać zabiegów konserwacyjnych. Okna drewniano-aluminiowe są trwalsze i wygodniejsze od tradycyjnych drewnianych okien. Proponowane przez Internorm okna drewniano-aluminiowe łączą w sobie stabilność i wytrzymałość z naturalnym wyglądem – docenione zostały przez szerokie grono Klientów pragnących urządzić wnętrze domu w całkowicie odmiennym stylu od jego elewacji.

Okna drewniano-aluminiowe – dostępne warianty

Wspomniano już, że okna drewniano-aluminiowe są bezkonkurencyjne pod względem jakości i naturalności. Ważny jest jednak ich odpowiedni wybór. W showroomie firmy Internorm w Katowicach mają Państwo możliwość zapoznania się z wszelkimi wariantami oferowanych okien. Firma oferuje okna wykonane z klasycznych gatunków drewna takich jak świerk i modrzew, jednak dostępne są również warianty wykonane z dębu, jesionu czy też orzecha. Dodatkowo, istnieje możliwość wybrania odpowiedniego odcienia, dopasowanego do wnętrza, podłogi bądź drzwi. Okna drewniano-aluminiowe ze zintegrowaną ochroną przeciwsłoneczną i osłoną przed zaglądaniem także są ciekawym rozwiązaniem, jakie proponuje firma Internorm.

Okna drewniano-aluminiowe to nie jedyna specjalność marki Internorm. W naszej ofercie znajdą Państwo także drewniano-aluminiowe drzwi podnośno-przesuwne i drewniano-aluminiowe drzwi wejściowe – wszystko po to, aby stworzyć we wnętrzu spójną atmosferę harmonii.

Jeśli poszukują Państwo dobrego rozwiązania, ale potrzebują pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji, zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu w Katowicach, przy ul. Porcelanowej 23. Zyskają Państwo możliwość zarówno dokładnego zapoznania się z najnowszymi technologiami z branży okiennej, jak i skorzystania z fachowej pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji.

Sprawdź jak dojechać!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF