Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna narożne, czyli narożniki całoszklane

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Okna narożne, czyli narożniki całoszklane

Są wykorzystywane przede wszystkim w nowoczesnych projektach architektonicznych. Okna narożne nadają budynkom lekkości, zwiększają powierzchnię przeszklenia, są zaproszeniem natury do domu. Często są odpowiedzialne za ostateczny efekt wizualny, stanowią ciekawy element wystroju wnętrza i wzbogacają geometryczne bryły budynku o oryginalny akcent stylistyczny.

Do 30% więcej światła

Wysoką estetykę i wspaniały wygląd okien narożnych trudno jest podważyć, jednak warto przyjrzeć się również aspektom mającym wpływ na ich funkcjonalność. Przeszklenie większej powierzchni ścian to znacznie lepsze doświetlenie wnętrza. Naturalne światło pozytywnie wpływa na samopoczucie domowników oraz doskonale podkreśla stylistykę aranżacji wnętrza.

Wielkoformatowe przeszklenia narożne często są utożsamiane z większą utratą ciepła zimą i nagrzewaniem się pomieszczeń latem. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zminimalizować ryzyko wymiany ciepła z otoczeniem. Świadczy o tym niski współczynnik przenikalności ciepła okien o większym formacie, w przypadku okien Internorm wynosi on zaledwie 0,74 W/(m2K), spełniając normy pasywności. Warto również w takich oknach zamontować żaluzje zewnętrzne.

Idealne miejsce dla okien narożnych

Okna narożne stanowią doskonałą opcję dla domów i mieszkań o niewielkiej powierzchni. Otwierając wnętrze na dwie strony, powiększamy je optycznie, nadając mu przestronności. Krajobraz za oknem staje się naturalną ozdobą aranżacji. Okna narożne warto wykorzystać w salonie z wyjściem na taras, zwiększając możliwości strefy tarasowej. Fantastycznie sprawdzą się w sypialni na piętrze. Nadadzą jej lekkości, zawsze będziesz witać dzień z pięknym widokiem i zasypiać w blasku księżyca. Romantyczne dusze z pewnością będą zachwycone.

Okna narożne, czyli narożniki całoszklane z zewnątrz.jpg

Zapytaj o wycenę okien narożnych w Katowicach!

Okna narożne można zamontować praktycznie w każdym budynku, w pomieszczeniach, w których dwie sąsiadujące ze sobą ściany są ścianami zewnętrznymi. Idealnie prezentują się zarówno na parterze, jak też na piętrze, sprawiają, że wnętrze zyskuje nowy, niepowtarzalny wygląd, otwarty na krajobraz za oknem.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF