Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno przesuwne HS330 – imponujący rozmiar

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okno przesuwne HS330 – imponujący rozmiar

Wykorzystanie przesuwnego okna to szansa na zmianę pomieszczenia w miejsce jasne, otwarte na świat, na wskroś nowoczesne... Model HS330 wyróżnia się w tym gronie swoimi wyjątkowymi możliwościami technicznymi, które możesz zobaczyć na własne oczy w naszym katowickim salonie Internorm. Powstaje również pytanie: jakie są maksymalne wymiary okien tego typu?

HS330

Model ten wykorzystuje bezramowe elementy, a wrażenie otwartości potęguje niezauważalny próg w części stałej, oraz praktycznie niezauważalny próg w części przesuwnej, nie stanowiący żadnej bariery. HS330 Nadaje się idealnie do domów pasywnych, ponieważ wyróżnia się wysokim stopniem izolacyjności cieplnej na poziomie do 0,73 W/m2. Energooszczędność jest również wspierana potrójną szybą. Jak to w rodzinie Internorm – model pasuje do innych systemów, które można swobodnie ze sobą łączyć w celu uzyskania najlepszych efektów. Wydawałoby się, że tak duże okna wymagają solidnej, być może nieeleganckiej ramy, lecz okna Internorm oddają elegancję w najwyższym stopniu, dbamy o szczegóły. W przypadku okien HS330 konstrukcja pozwala na przesuwanie okien ważących nawet kilkaset kilogramów przy używaniu minimalnych ilości siły.

hs330-drzwi-podnosno-przesuwne.jpg

Strona wizualna

Model HS330 jest o tyle ciekawy, że wewnątrz jest wykończony drewnem, a na zewnątrz wykorzystuje możliwości nakładki aluminiowej, która w pełni absorbuje czynniki atmosferyczne. Ty masz z kolei możliwość wyboru dowolnego koloru, oraz struktury pomalowania obu części. Odpowiadając na pytanie postawione we wstępie: maksymalne wymiary okien HS330 to 5800mm x 2800mm. Z takimi możliwościami możesz zamienić swoje pomieszczenie w prawdziwie rozświetlony kąt! Realizujemy również większe gabaryty, lecz wyłącznie na indywidualne zapytania ze strony klienta.

wyglad-profili-drewniano-aluminiowych.jpg

Wystarczy wizyta w salonie Internorm w Katowicach, by przekonać się o pięknie wielkogabarytowych rozwiązań okiennych. Być może masz ścianę w domu, którą chciałbyś zamienić na okno przesuwne lub szklenie stałe w technologii, którą mamy do zaoferowania? Zapraszamy na konsultacje z naszymi ekspertami!

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF