Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

System Loxone Smart Home – sprawdź jak działa

Kategorie: okna   drzwi   rolety   żaluzje   innowacje   design   dom inteligentny   zabezpieczenia  
Zdjęcie System Loxone Smart Home – sprawdź jak działa

System Loxone Smart Home jest jednym z najbardziej innowacyjnych i elastycznych systemów wykorzystywanych w inteligentnym domu. Pomimo iż jest to system jednego producenta to oferuje szeroki zakres funkcji. Można go zintegrować z urządzeniami wielu firm, co daje użytkownikom bardzo szerokie możliwości. Jego instalacja jest niezwykle szybka, a obsługa – dziecinnie prosta.

Loxone Smart Home – zastosowanie

System Loxone Smart Home pozwala na sterowanie domem w wielu obszarach. Dzięki Loxone zyskają Państwo możliwość sterowania mechanizmami alarmującymi o otwarciu okna, wentylacją oraz przesłonami, tj. żaluzjami czy też roletami. Sterowanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie, np. na podstawie czujników pogodowych. Możemy kontrolować jedno urządzenie oddzielnie lub całą grupę. Ciekawą opcją jest możliwość sterowania światłem, np. poprzez automatyczną zmianę iluminacji wieczorem. Możliwości są nieograniczone, Loxone pozwala nie tylko na zmianę natężenia światła, ale także na dostosowanie jego barwy. Loxone Smart Home idealnie sprawdza się również w strefie ogrzewania oraz klimatyzacji – pozwala na osiągnięcie oszczędności finansowych, a wszystko dzięki możliwości ustawienia indywidualnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wielu z nas zostawia włączone ogrzewanie, wychodząc z domu, oczekując ciepłego wnętrza po powrocie z pracy. To nieoptymalne rozwiązanie, które możemy usprawnić dzięki Loxone Smart Home – wystarczy, że ustawimy automatyczne włączenie ogrzewania na pół godziny przed godziną naszego powrotu. Dzięki Loxone zyskują Państwo również możliwość wygodnej rejestracji pomiarów zużycia energii elektrycznej oraz gazu czy wody. Prawdziwą gratką dla audiofilów jest serwer muzyczny, który pozwala sterować udźwiękowieniem w całym domu.

System Loxone – w jaki sposób działa?

By w pełni cieszyć się zaletami systemu Loxone konieczne jest posiadanie aplikacji Loxone Smart Home App. Mogą ją Państwo zainstalować na smartfonie, tablecie czy też komputerze, bez względu na posiadane oprogramowanie. Obsługa domu z urządzenia, które mamy zawsze pod ręką, jest niezwykle wygodna. System posiada wiele zakładek. I tak w zakładce „funkcje” zobaczą Państwo najważniejsze oraz najczęściej wykorzystywane funkcje. Zakładka „dom” umożliwia wgląd do całego domu. W kilka chwil pozwoli Państwu na sprawdzenie wszystkich funkcji – zacienienia, oświetlenia, muzyki czy też ogrzewania. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek, by zyskać informację np. o tym, w którym pomieszczeniu otwarte są okna. Aplikacja jest bardzo wygodna w obsłudze – możemy w pełni spersonalizować wygląd pod względem rozmieszczenia funkcji, a także podzielić je na pomieszczenia i kategorie, których regularnie używamy. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do jej zainstalowania i sprawdzenia obszarów, w jakich pomoże Państwu kontrolować swój inteligentny dom.

Najważniejszy jest jednak fakt, że aplikację można połączyć z oknami oferowanymi przez Internorm, wyposażonymi w system I-tec Zacienienie i I-tec Wentylacja. Dzięki połączeniu Loxone i okien z systemem I-tec Wentylacja zyskują Państwo dostęp do funkcji takich jak podwyższenie bądź zmniejszenie poziomu wentylatora, włączenie bądź wyłączenie trybu automatycznego bądź włączenie chłodzenia nocnego. Ponadto, w przypadku posiadania okien z systemem I-tec Zacienienie będą Państwo mogli zapomnieć o zasłanianiu żaluzji latem i odsłanianiu zimą – system wykona to automatycznie, a nawet dostosuje ich nachylenie do temperatury i natężenia słońca.

Zobacz, jak Loxone Smart Home współpracuje z oknami Internorm:

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF