Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna wybrać do nowoczesnego domu?

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Jakie okna wybrać do nowoczesnego domu?

Jeszcze kilka lat temu okna miały spełniać jedynie funkcję doświetlenia oraz wentylacji pomieszczeń. Na rynku dostępne było wyłącznie kilka podstawowych kształtów i kolorów okien. Dziś producenci tacy jak Internorm w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz form i barw okien. Odpowiednie dobranie okien do stylu domu jest niezwykle ważne – pozwala na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Okna kiedyś i dziś

Przez wiele lat na rynku dostępnych było kilka modeli okien. Najczęściej producenci oferowali swoim Klientom okna białe, o tradycyjnym, prostokątnym kształcie. Jednak dzięki rozwojowi technologii istnieje możliwość stworzenia okien w dowolnym kształcie i o dowolnej barwie. W dzisiejszych czasach producenci oferują okna w zaokrąglonych i skośnych kształtach. Pamiętajmy jednak, by przed podjęciem decyzji o kształcie okien ustalić styl, w jakim zostanie urządzony dom. To niezwykle ważne – odpowiednie okno będzie uzupełnieniem i dekoracją domu.

duże przeszklenia do nowoczesnego domu.jpg

Czym kierować się podczas wyboru nowoczesnych okien?

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny dom, musisz zadbać o odpowiednie okna. W dzisiejszych czasach nowoczesne domy łączą w sobie najczęściej prostotę z elegancją. Dzięki postawieniu na minimalizm wnętrza stają niezwykle przestronne. W takich wnętrzach stawia się najczęściej na neutralne odcienie. Można je w prosty sposób ożywić chociażby dzięki kolorowej ramie okiennej. Obecnie, producenci oferują okna dwukolorowe. Oferta Internorm pozwala na wybranie innego koloru ramy okiennej od zewnątrz i wewnątrz. Bogata oferta kolorów pozwoli Państwu na wybranie okien dopasowanych do Państwa upodobań i wnętrza domu.

Urządzając dom, warto również pomyśleć o rozmiarze okien. W domach w stylu minimalistycznym najlepiej prezentują się duże przeszklenia. Firma Internorm posiada ofertę studio zaprojektowaną specjalnie z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Zlicowanie skrzydła z ościeżnicą jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech okien stylu studio. To doskonały wybór szczególnie do szerokich, panoramicznych okien. Duże przeszklenia i szklane ściany powodują, że wnętrze sprawia wrażenie nieskrępowanej przestrzeni.

Idealnym wyborem będą okna w wąskich ramach, które będą sięgać od sufitu aż do podłogi. Większość modeli oferowanych przez Internorm w ramach oferty studio, to systemy okien zlicowanych, które można całkowicie wbudować w ścianę. Okna tego typu dostępne są w wersji z PCV, PCV i aluminium oraz drewna i aluminium. Dodatkowo można je wyposażyć w żaluzję zewnętrzną, elewacyjną lub moskitierę.

Jeszcze ważniejsza od wyglądu okien jest ich jakość. Szukajmy okien o dobrych parametrach termoizolacyjnych – pozwolą one na zmniejszenie kosztów ogrzewania i zapewnią wysoki komfort.

Zobacz okna w stylu studio!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF