Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna wybrać do nowoczesnego domu?

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny  
Ocena 5
Zdjęcie Jakie okna wybrać do nowoczesnego domu?

Jeszcze kilka lat temu okna miały spełniać jedynie funkcję doświetlenia oraz wentylacji pomieszczeń. Na rynku dostępne było wyłącznie kilka podstawowych kształtów i kolorów okien. Dziś producenci tacy jak Internorm w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz form i barw okien. Odpowiednie dobranie okien do stylu domu jest niezwykle ważne – pozwala na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Okna kiedyś i dziś

Przez wiele lat na rynku dostępnych było kilka modeli okien. Najczęściej producenci oferowali swoim Klientom okna białe, o tradycyjnym, prostokątnym kształcie. Jednak dzięki rozwojowi technologii istnieje możliwość stworzenia okien w dowolnym kształcie i o dowolnej barwie. W dzisiejszych czasach producenci oferują okna w zaokrąglonych i skośnych kształtach. Pamiętajmy jednak, by przed podjęciem decyzji o kształcie okien ustalić styl, w jakim zostanie urządzony dom. To niezwykle ważne – odpowiednie okno będzie uzupełnieniem i dekoracją domu.

duże przeszklenia do nowoczesnego domu.jpg

Czym kierować się podczas wyboru nowoczesnych okien?

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny dom, musisz zadbać o odpowiednie okna. W dzisiejszych czasach nowoczesne domy łączą w sobie najczęściej prostotę z elegancją. Dzięki postawieniu na minimalizm wnętrza stają niezwykle przestronne. W takich wnętrzach stawia się najczęściej na neutralne odcienie. Można je w prosty sposób ożywić chociażby dzięki kolorowej ramie okiennej. Obecnie, producenci oferują okna dwukolorowe. Oferta Internorm pozwala na wybranie innego koloru ramy okiennej od zewnątrz i wewnątrz. Bogata oferta kolorów pozwoli Państwu na wybranie okien dopasowanych do Państwa upodobań i wnętrza domu.

Urządzając dom, warto również pomyśleć o rozmiarze okien. W domach w stylu minimalistycznym najlepiej prezentują się duże przeszklenia. Firma Internorm posiada ofertę studio zaprojektowaną specjalnie z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Zlicowanie skrzydła z ościeżnicą jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech okien stylu studio. To doskonały wybór szczególnie do szerokich, panoramicznych okien. Duże przeszklenia i szklane ściany powodują, że wnętrze sprawia wrażenie nieskrępowanej przestrzeni.

Idealnym wyborem będą okna w wąskich ramach, które będą sięgać od sufitu aż do podłogi. Większość modeli oferowanych przez Internorm w ramach oferty studio, to systemy okien zlicowanych, które można całkowicie wbudować w ścianę. Okna tego typu dostępne są w wersji z PCV, PCV i aluminium oraz drewna i aluminium. Dodatkowo można je wyposażyć w żaluzję zewnętrzną, elewacyjną lub moskitierę.

Jeszcze ważniejsza od wyglądu okien jest ich jakość. Szukajmy okien o dobrych parametrach termoizolacyjnych – pozwolą one na zmniejszenie kosztów ogrzewania i zapewnią wysoki komfort.

Zobacz okna w stylu studio!

Ocena 5

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF