Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – wymiary

Kategorie: okna   innowacje   design   montaż  
Zdjęcie Okna przesuwne – wymiary

Wielkoformatowe przeszklenia stanowią kluczowy element w nowoczesnym budownictwie. Powrót do ery modernizmu, kiedy szkło było jednym z podstawowych elementów budowlanych i pełniło ważną funkcję w wystroju wnętrz, spowodował, że przed stolarką okienną zaczęto stawiać coraz większe wymagania. Obecnie możemy cieszyć się nieograniczonymi wymiarami oknien przesuwnych, niezawodnością i funkcjonalnością systemów ich otwierania, a także bardzo dobrą izolacyjnością termiczną wielkich przeszkleń.

Okna przesuwne ciepłe, ciche i wygodne w użytkowaniu

To jedne z najważniejszych cech dobrych okien podnoszono-przesuwnych. Takie okna są polecane szczególnie tam, gdzie istnieje ograniczona ilość miejsca na otwieranie się skrzydła do środka. Jak sama nazwa wskazuje, okna przesuwne przesuwają się po specjalnych prowadnicach wzdłuż ściany. Ruch skrzydła ogranicza się do linii prostej, co sprawia, że nie jest wymagana dodatkowa przestrzeń w celu wygodnego otwarcia okna.

Drzwi przesuwne wykonuje się z połączenia PVC i aluminium bądź drewna i aluminium. Mogą osiągać okazałe rozmiary, otwierając wnętrze mieszkania na niczym nieograniczoną przestrzeń tętniącego życiem miasta, kolorowego ogrodu bądź górskiego czy leśnego terenu.

duże okna przesuwne i narożnik szklany.jpg

Okna przesuwne o dużych gabarytach świetnie sprawdzają się na małych powierzchniach nie tylko dlatego, że ich otwieranie odbywa się wzdłuż ściany i pozostawia większą swobodę aranżacji wnętrza, ale też z powodu zdolności do optycznego powiększenia pomieszczenia. Można je montować w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych i mieszkaniach w blokach i apartamentowcach.

Okna przesuwne w każdym rozmiarze?

Przeszklona może być cała ściana lub jej fragment, a nawet narożnik dwóch ścian sąsiadujących ze sobą. Okna przesuwne są wykonywane na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. W Internorm dopasowujemy wielkość okna do wysokości i szerokości ściany, a także możliwości ich montażu w konkretnym pomieszczeniu. Wśród dostępnych rozwiązań są okna przesuwne HS 330 i KS 430 oraz przeszklenia stałe HX 300 Panorama i Studio XL. Wielkogabarytowe konstrukcje mogą osiągać maksymalnie do 12 m szerokości i 17 m2 powierzchni szkła.

Pojawia się zatem pytanie – jak takie przeszklenia przetransportować i następnie zamontować. Samodzielna praca z tego zakresu bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia jest niemożliwa. Tu potrzebna jest ręka fachowca, dlatego wybieraj kompleksową usługę z produkcją okna na zamówienie, transportem i profesjonalnym montażem.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF