Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Doskonały projekt domu – okna Internorm

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny   montaż  
Zdjęcie Doskonały projekt domu – okna Internorm

Dom to miejsce, w którym czujemy się najlepiej, gdzie chcemy wracać i spędzać jak najwięcej czasu. Dla wielu z nas jego wybudowanie jest marzeniem, na które czekamy przez długie lata. Wizja domu idealnego zawsze powinna jednak zostać skonsultowana z ekspertami – projektantem wnętrz i architektem. Wyboru również warto dokonać już na etapie projektu. W Internorm wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dlatego możesz być pewien, że nasze okna będą idealnie pasowały do Twojego zamysłu. Jakie możliwości daje nam współczesna stolarka okienna?

okna z inteligentnym zacienieniem.jpg

Okna o zaawansowanej technologii

Idealnie pasujące do budynku okna nie zawsze znajdziemy w standardowej ofercie sklepu. Jeżeli mają być one w większym rozmiarze, o niekonwencjonalnym kształcie, z dodatkowym wyposażaniem, to warto zdecydować się na okna na wymiar. Możemy wykonać dla Ciebie okna bezramowe, ze zlicowaną ramą, z zaokrąglonymi krawędziami skrzydeł i w wielkim formacie. Zamówione okna możemy wyposażyć w zaawansowane technologicznie elementy, jak I‑tec Ryglowanie – system zabezpieczający okna przed wyważeniem czy I‑tec Wentylacja – zintegrowany z oknem system wymiany powietrza, który odzyskuje 93% ciepła i zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Polecamy także okna zespolone wyposażone w I‑tec Zacienienie z niezależnym zasilaniem energią słoneczną oraz czujnikami pory dnia.

Okna w stylistyce Twojego domu

okna w stylistyce Twojego domu.jpg

Rozwiązania architektoniczne dają nam coraz więcej możliwości, a domy, które powstają we współczesnych czasach, zaskakują nas swoją swoją unikalnością i prostotą, wyznaczają balans między zastosowaniem odważnych brył geometrycznych i oszczędnej dekoracji. Okna są elementem, które bardzo dobrze podkreślają architekturę budynku. W Internorm proponujemy aż 4 różne linie stylistyczne okien pozwalające dopasować je do architektury budynku.

Styl Studio to purystyczna odsłona nowoczesności. Jest niezwykle minimalistyczny, pozbawiony zbędnych detali. Skoncentrowaliśmy się na tym, co najważniejsze. Okna w stylu Home Pure cechują się prostymi liniami, doskonale wpisują się w modernistyczny charakter budynku na zewnątrz i wewnątrz. Home Soft to styl, który świetnie sprawdzi się w przytulnych wnętrzach. Łączy nowoczesność z tradycją, emanuje ciepłem oraz pozytywną energią. Dla tradycjonalistów wykonamy okna w stylu Ambiente, będące naszą interpretacją ponadczasowej klasyki i elegancji.

Projekt domu to nie tylko kształt budynku, ale element Twojego życiowego planu. Nie ma w nim miejsca na kompromisy, każdy jego najmniejszy szczegół powinien być szyty na miarę.

Zobacz linie stylistyczne!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF