Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Doskonały projekt domu – okna Internorm

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny   montaż  
Ocena 0
Zdjęcie Doskonały projekt domu – okna Internorm

Dom to miejsce, w którym czujemy się najlepiej, gdzie chcemy wracać i spędzać jak najwięcej czasu. Dla wielu z nas jego wybudowanie jest marzeniem, na które czekamy przez długie lata. Wizja domu idealnego zawsze powinna jednak zostać skonsultowana z ekspertami – projektantem wnętrz i architektem. Wyboru również warto dokonać już na etapie projektu. W Internorm wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dlatego możesz być pewien, że nasze okna będą idealnie pasowały do Twojego zamysłu. Jakie możliwości daje nam współczesna stolarka okienna?

okna z inteligentnym zacienieniem.jpg

Okna o zaawansowanej technologii

Idealnie pasujące do budynku okna nie zawsze znajdziemy w standardowej ofercie sklepu. Jeżeli mają być one w większym rozmiarze, o niekonwencjonalnym kształcie, z dodatkowym wyposażaniem, to warto zdecydować się na okna na wymiar. Możemy wykonać dla Ciebie okna bezramowe, ze zlicowaną ramą, z zaokrąglonymi krawędziami skrzydeł i w wielkim formacie. Zamówione okna możemy wyposażyć w zaawansowane technologicznie elementy, jak I‑tec Ryglowanie – system zabezpieczający okna przed wyważeniem czy I‑tec Wentylacja – zintegrowany z oknem system wymiany powietrza, który odzyskuje 93% ciepła i zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Polecamy także okna zespolone wyposażone w I‑tec Zacienienie z niezależnym zasilaniem energią słoneczną oraz czujnikami pory dnia.

Okna w stylistyce Twojego domu

okna w stylistyce Twojego domu.jpg

Rozwiązania architektoniczne dają nam coraz więcej możliwości, a domy, które powstają we współczesnych czasach, zaskakują nas swoją swoją unikalnością i prostotą, wyznaczają balans między zastosowaniem odważnych brył geometrycznych i oszczędnej dekoracji. Okna są elementem, które bardzo dobrze podkreślają architekturę budynku. W Internorm proponujemy aż 4 różne linie stylistyczne okien pozwalające dopasować je do architektury budynku.

Styl Studio to purystyczna odsłona nowoczesności. Jest niezwykle minimalistyczny, pozbawiony zbędnych detali. Skoncentrowaliśmy się na tym, co najważniejsze. Okna w stylu Home Pure cechują się prostymi liniami, doskonale wpisują się w modernistyczny charakter budynku na zewnątrz i wewnątrz. Home Soft to styl, który świetnie sprawdzi się w przytulnych wnętrzach. Łączy nowoczesność z tradycją, emanuje ciepłem oraz pozytywną energią. Dla tradycjonalistów wykonamy okna w stylu Ambiente, będące naszą interpretacją ponadczasowej klasyki i elegancji.

Projekt domu to nie tylko kształt budynku, ale element Twojego życiowego planu. Nie ma w nim miejsca na kompromisy, każdy jego najmniejszy szczegół powinien być szyty na miarę.

Zobacz linie stylistyczne!

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF