Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

System Loxone z Internorm

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie System Loxone z Internorm

System Loxone pozwala na inteligentne zarządzanie domem, za pomocą telefonu, tabletu bądź komputera. To nowoczesne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w inteligentnych domach. Zyskują Państwo możliwość sterowania ogrzewaniem, oświetleniem i zacienieniem okien. Warto dodać, że system Loxone posiada dużo więcej funkcji. Dziś jednak chcielibyśmy wspomnieć o tym, jak system Loxone działa w połączeniu z produktami firmy Internorm, dokładniej z systemem I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie.

Twoje centrum zarządzania

Firma Internorm – europejski lider produkcji okien, opracowała system I-tec SmartWindow. Jest to system, który pozwala na mobilną kontrolę nad dwoma rozwiązaniami marki tj. I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie.

System wentylacji zintegrowanej w oknach pozwala na wietrzenie pomieszczeń bez utraty zgromadzonego ciepła. Dzięki wymiennikowi ciepła, jaki zapewnia I-tec Wentylacja zyskują Państwo dostęp do świeżego powietrza w każdej chwili przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii. Natomiast Zacienienie I-tec pozwala na elektroniczne sterowanie żaluzjami. System I-tec Zacienienie zasilany jest energią słoneczną dzięki urządzeniom fotowoltaicznym. Ponadto ta technologia zacienienia umożliwia automatyczne dostosowanie się nachylenia żaluzji w zależności od pory dnia i panującej za oknem pogody.

Jak sterować domem inteligentnym?

jak sterować domem inteligentnym.jpgKontrola nad systemem jest niezwykle prosta. Wystarczy posiadać smartfon, tablet bądź komputer, na którym należy zainstalować aplikację. Sama aplikacja może służyć wielu udogodnieniom – wszystko zależy od zainstalowanych dodatkowych wtyczek. W aplikacji mogą Państwo bez większego problemu ustawić własne ikony, nazwy, pogrupować pomieszczenia i wiele więcej. Dodatkowo system pozwala mieszkańcom w bezpieczny i przede wszystkim wygodny sposób kontrolować własną nieruchomość. Z aplikacją odświeżą Państwo powietrze w domu bądź wpuszczą odrobinę światła bez ruszania się z kanapy.

Systemy I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie możemy również połączyć z aplikacją Loxone Smart Home. Dzięki takiej integracji zyskamy inteligentne połączenie sieciowe z innymi urządzeniami oraz czujnikami znajdującymi się w naszym domu. W trybie automatycznym Wentylacja i Zacienienie aktywują się samoczynnie, w zależności od naszej obecności, pogody albo harmonogramu czasowego.

Dlaczego warto posiadać system sterowania budynkiem?

Dom to miejsce, w którym każdy poszukuje miejsca odpowiedniego na relaks po ciężkim dniu pracy i spędzeniu kilku chwil z bliskimi. Zarówno I-tec SmartWindow opracowany przez firmę Internorm, jak i system Loxone Smart Home zdecydowanie zwiększą komfort mieszkania. Nie zapominajmy, że w domu żyjemy na co dzień przez dziesiątki lat, dlatego nawet drobne usprawnienia przekładają się na znaczne oszczędności czasu w długim okresie oraz nieporównywalnie większą wygodę. Inteligentny dom to nowatorski produkt, który nawet podczas naszej nieobecności pozwala kontrolować, co się dzieje w domu. I-tec SmartWindow i Loxone Smart Home to nie tylko większy, ale również oszczędność energii i wyższy poziom bezpieczeństwa. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z działaniem systemu, zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu w Katowicach – nasi doradcy chętnie przedstawią Państwu pełną ofertę produktów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zobacz okno z filmu Loxone

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF